Obláčiky najobľúbenejší motív medzi vzormi do detskej izby.

Prezentovaná sada obsahuje jednu veľkú poličku a dve menšie v zrkadlovom obraze. Samotné poličky sú úplne biele - zadná strana a predný dodatkový obláčik sú v modrej farbe. Sada troch poličiek / 3 police s motívom obláčikov dodajú vašej detskej izbe jedinečné čaro. Vďaka jeho vycibrenému tvaru a bezchybnému vzhľadu si ju zamilujete. Púta pozornosť svojim neobvyklým tvarom a zároveň nestráca na funkčnosti klasickej poličky. Zvršok je vyrobený z odolného 18 mm hrubého MDF. Vďaka tomu získate pevnú poličku, ktorej odolnosť je vynikajúca a určite bude slúžiť dlho.

 Polička je perfektná pre každé dieťa. Môžete na ňu umiestniť obľúbené hračky, rodinné fotografie alebo knihy vášho dieťaťa, vďaka čomu interiér nadobudne individuálny charakter.

Poličky sú starostlivo vyrezané profesionálnym CNC strojom. Vďaka tomu má každá polička rovnaký tvar - ako je znázornené na prezentovanej fotografii. Polica je bez ručne rezaných nedokonalostí, bez ošúchania a tvar je dokonalý a vždy rovnaký. Neuvidíte tiež žiadne úchyty, pretože hrúbka dosky umožňuje, aby úchytky pre zavesenie boli zapustené do stojanu zozadu. Okraje poličky sú natreté profesionálnymi, certifikovanými, hypoalergénnymi akrylovými farbami bez zápachu, ktoré zodpovedajú európskemu štandardu „Toy Safety“.

Parametre:

 • celkový rozmer veľkej poličky: 51 cm x 24 cm
     - rozmer odkladacej plochy (samotná polička): 47 cm x 12 cm
 • celkový rozmer malých poličiek: 29 cm x 15 cm
     - rozmer odkladacej plochy (samotná polička): 26 cm x 12 cm
 • hrúbka odkladacej plochy: 18 mm
 • celková váha: 4,2 kg
 • materiál: MDF
 • Hlavná strana poličky je v modrej farbe, bočné hrany sú taktiež v bielej farbe + vzor na prednej strane poličky je vo farbe "BLUE"
 • polička vyrezaná profesionálnym CNC strojom

Opýtať sa otázku

Drevené detské poličky SET 3 ks - FISIA Galaxy - modré
Sada troch poličiek / obláčiky s predným malým obláčikom BLUE - police do detskej izby.
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty