SWEET BEARS je neopozeraný motív do detskej izby. Vešiačiky sú len pridaná hodnota.

Prezentovaná sada obsahuje jednu veľkú poličku a dve menšie. Samotné poličky sú úplne biele - aj okraje aj celá zadná či bočná časť. Sada troch poličiek / 3 police s motívom obláčikov dodajú vašej detskej izbe jedinečné čaro. Neuveriteľný prínos bude mať vešiak zakomponovaný do poličky. Vďaka jeho vycibrenému tvaru a bezchybnému vzhľadu si ju zamilujete. Púta pozornosť svojim neobvyklým tvarom a zároveň nestráca na funkčnosti klasickej poličky. Zvršok je vyrobený z odolného 18 mm hrubého MDF. Vďaka tomu získate pevnú poličku, ktorej odolnosť je vynikajúca a určite bude slúžiť dlho.

 Polička je perfektná pre každé dieťa. Môžete na ňu umiestniť obľúbené hračky, rodinné fotografie alebo knihy vášho dieťaťa, vďaka čomu interiér nadobudne individuálny charakter.

Poličky sú starostlivo vyrezané profesionálnym CNC strojom. Vďaka tomu má každá polička rovnaký tvar - ako je znázornené na prezentovanej fotografii. Polica je bez ručne rezaných nedokonalostí, bez ošúchania a tvar je dokonalý a vždy rovnaký. Neuvidíte tiež žiadne úchyty, pretože hrúbka dosky umožňuje, aby úchytky pre zavesenie boli zapustené do stojanu zozadu. Okraje poličky sú natreté profesionálnymi, certifikovanými, hypoalergénnymi akrylovými farbami bez zápachu, ktoré zodpovedajú európskemu štandardu „Toy Safety“.

Parametre:

  • celkový rozmer veľkej poličky: 39 cm x 35 cm x 13,8 cm
  • celkový rozmer malých poličiek: 33 cm x 29 cm x 13,8 cm
  • hrúbka odkladacej plochy: 18 mm
  • celková váha: 4 kg
  • materiál: MDF
  • čelná strana poličky je v bielej farbe, bočné hrany sú taktiež v bielej farbe
  • polička vyrezaná profesionálnym CNC strojom

Opýtať sa otázku

Drevené detské poličky SET 3 ks - BEAR s vešiakom
Drevené detské poličky SET 3 ks - BEAR s vešiakom
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty