Hľadáte nevšedné a kvalitné drevené svetielko? Rozkošná veverička je tá pravá.

 
 Ručne vyrábaná drevená roomGAGA® lampa je vybavená diaľkovým ovládačom, vďaka ktorému ju môžete jednoducho zapnúť, stlmiť svetlo alebo nastaviť čas automatického vypnutia. Vďaka pripraveným montážnym otvorom ho dokonca možno jednoducho a bezpečne zavesiť na stenu.
Ručne vyrobené (žiadna pásová výroba) s dôrazom na každý detail. Lampička navodí príjemnú atmosféru v celej izbe :-) Veverička pre očarujúci interiér. ♥
 
Táto drevená lampička / krásne svetielko je také neuveriteľné, že dieťa pri ňom ľahko zaspí a bude sa cítiť ako v rozprávke. Oživte izbu Vašemu drobcovi nápadným svetielkom nielen na poličku, ale aj priamo pri postieľku na nočný stolík. Svetlo má farbu teplej bielej, navyše s funkciou časovača a stmievania - tak si intenzitu svetla prispôsobíte podľa seba.
  

Naše nočné svetielko je perfektné pre každé dieťa, vďaka ktorému vyčarujete výnimočnú atmosféru a pripravíte dieťa na spánok.

Drevenú lampu roomGAGA® umiestnite na nočný stolík, policu, pracovný stôl alebo ju zaveste na stenu, aby ste v detskej izbe vášho dieťaťa osvetlili teplo a útulne. Môže slúžiť nielen ako prvok dekorácie, ale predovšetkým bude verným spoločníkom a kamarátom pri hraní, učení, čítaní či zaspávaní.
 

Dôležité informácie:

 • Rozmery: 25 x 25 x 5.5 cm
 • Dá sa zavesiť na stenu
 • Diaľkové ovládanie s funkciou stmievania svetla a časovačom
 • Svetlo je možné zapínať a stmievať aj priamo na kábli
 • LED lampy: teplá biela farba
 • Materiál: borovicové drevo s certifikátom FSC®
 • Napájanie: 230V
 • Farby: Akrylové, bezpečné pre deti, certifikované Poľskou alergologickou spoločnosťou CE, RoHS certifikáty
 • Doba svietenia: cca 10 000H
 • Zásuvný zdroj Vstup: AC 100-240 Výstup: DC 5V
 • 2 m dlhý biely kábel s USB konektorom

 

Lampa je dodávaná s ovládačom, vďaka ktorému ju ľahko zapnete a prispôsobíte intenzitu svetla svojim potrebám. Skvele sa hodí na čítanie, prebaľovanie či prebaľovanie a po stlmení svetla bude rozprávkovým spoločníkom pri zaspávaní. Diaľkové ovládanie má tiež funkciu časovača, takže si môžete nastaviť automatické vypnutie lampy po 30 minútach, 1 hodine, 2 hodinách, 3 hodinách alebo 4 hodinách. Ak však chceme upútať pozornosť alebo sa upokojiť, môžeme stlačiť srdce. Svetlo bude potom jemne pulzovať. Vypínač a stmievač sú tiež umiestnené priamo na kábli, čo sa môže hodiť, keď nemáte nablízku diaľkové ovládanie.

Naše drevené lampy vyrábame ručne v malej dielni. Každé zo svetielok je praktocky projekt a jeho vytvorenie je dlhý, mnohohodinový proces. Od vyrezávania dreva, cez opakované brúsenie, lakovanie, opravovanie a dolaďovanie detailov. Drevo, ktoré používame, má certifikát FSC®, čo znamená, že pri jeho ťažbe nedošlo k poškodeniu biologických zdrojov a štruktúr lesov. Farby sú certifikované Poľskou spoločnosťou pre alergológiu a LED diódy a napájací zdroj majú príslušné testy a certifikáty. To všetko znamená, že získate produkt, ktorý je jedinečný, jedinečný a bezpečný pre vaše dieťa.

roomGAGA® – dizajn a kvalita už roky!

*   produkt nieje hračka, je to svetlo - používajte pod dohľadom dospelej osoby.

 

 

Opýtať sa otázku

Detské drevené svetlo / stolná lampička roomGAGA - VEVERIČKA
Kvalitné detské drevené svetielko - stmievateľné. Veverička pre očarujúci interiér.
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty