Obláčiky sú veľmi obľúbený motív do detskej izby. Sada troch poličiek / obláčiky v prevedení MOLI round - obláčiky s oblými hranami.

Prezentovaná sada obsahuje jednu veľkú poličku a dve menšie v zrkadlovom obraze. Sada troch poličiek / 3 police s motívom obláčikov dodajú vašej detskej izbe jedinečné čaro. Vďaka jeho vycibrenému tvaru a bezchybnému vzhľadu si ju zamilujete. Púta pozornosť svojim tvarom a zároveň nestráca na funkčnosti klasickej poličky. Poličky sú vyrobené z masívu, vďaka tomu získate pevnú poličku, ktorej odolnosť je vynikajúca a určite bude slúžiť dlho.

NOVÉ zaoblené hrany. Polička je perfektná pre každé dieťa. Môžete na ňu umiestniť obľúbené hračky, rodinné fotografie alebo knihy vášho dieťaťa, vďaka čomu interiér nadobudne individuálny charakter.

Poličky sú starostlivo vyrezané profesionálnym CNC strojom. Vďaka tomu má každá polička rovnaký tvar - ako je znázornené na prezentovanej fotografii. Naše drevo je pokryté jemným lakom na vodnej báze, ktorý ho nielen chráni pred poškodením, ale zároveň zvýrazňuje jeho prirodzenú krásu. Sada obsahuje pevné uchytenia, ktoré zaisťujú bezproblémovú inštaláciu. 

Parametre:

 • rozmeny - veľký oblak (1 ks):
  dĺžka: 53 cm
  výška: 27 cm
  hĺbka police:  18,6 cm
 • rozmery - malý oblak (2 ks):
  dĺžka: 35 cm
  výška: 18 cm
  hĺbka police:  13,6 cm;
 • materiál: MDF
 • čelná strana poličky je v bielej farbe, bočné hrany sú taktiež v bielej farbe
 • polička vyrezaná profesionálnym CNC strojom
 • váha: cca 4kg

Opýtať sa otázku

Drevené detské poličky SET 3 ks - MOLI round
Sada troch poličiek / obláčiky v prevedení MOLI round - obláčiky s oblými hranami
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty