Dlaždice na stenu DINO PUZZLE, dekorácia -  Brachiosaurus 

Pre každého dobrodruha do detskej izby.

VEĽKÉ PLUS - materiál z ktorého je dekorácia vyrobená je pevná MDF doska - čiže akoby plastická - tzv. 3D. Nejedná sa o výrobok z preglejky, ale o drevovláknitú dosku o hrúbke 18 mm, vďaka čomu dinosaurus nevyzerá ako maľba či len nálepka, ale ako 3D dekorácia. Dekorácia dodá detskej izbe jedinečné čaro. Vyzerá oveľa lepšie a púta pozornosť a pozornosť nielen detí milujúcich prehistorické zvieratá, ale aj dospelých navštevujúcich detskú izbu. Dekorácia je obojstranná. Vy sa rozhodnete, ktorým smerom si dekoráciu u vás doma umiestnite a až potom nalepíte.

Ideálne pre dieťa, ktoré miluje dinosaurov. Brachiosaurus je jeden z najznámejších dinosaurov, je obrovský a objavuje sa takmer v každej produkcii dinosaurov. Každý fanúšik týchto prehistorických tvorov ho určite pozná a rád by ho mal vo svojej zbierke.

Táto drevená dekorácia s námetom Brachiosaurusa je vyrezaná na profesionálnom CNC stroji. Vďaka tomu má každá ozdoba rovnaký tvar - ako na prezentovanej fotografii. Dlaždice sú bez nedokonalostí vyplývajúcich z ručného rezania, nedochádza k ich ošúchaniu, tvar je dokonalý a vždy rovnaký.

Parametre:

  • rozmery: šírka: 60 cm, výška: 70 cm
  • hrúbka obláčikov: 18 mm
  • materiál: MDF
  • farba: hlavná biela, škandinávske boky - nelakované (vo farbe prírodnej MDF)
  • dekorácie sú vyrezaná profesionálnym CNC strojom

Montáž:

Jednotlivé diely sa lepia na stenu pomocou pribalenej špeciálnej montážnej pásky. Dodávaná montážna páska je naozaj veľmi pevná, nie je to len obyčajná obojstranná páska. Drží pevne, takže sa nemusíte báť padania prvkov. Tiež je tam oveľa viac pásky, ako je potrebné.

Opýtať sa otázku

Drevená dekorácia na stenu - séria DINO PUZZLE - Brachiosaurus 70 cm
DINO PUZZLE na stenu - verzia: Brachiosaurus - na stenu do detskej izby
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty