Máte doma špecialistu na dinosaurov?

Oživte mu izbu nápadným svetielkom na stenu s dizajnom dinosaura. Každý fanúšik týchto prehistorických tvorov určite pozná dinasausa s obrovskými kosteným golierom - triceraptosa a rád by ho mal vo svojej zbierke. V sérii sú aj ďalšie druhy dinosaurov. Skvelá možnosť doplniť svetlo s rovnakým motívom dinosaurov ktorý sú na detských poličkách na stenu.

Osvetlenie pomocou technológie LED je úplne bezpečné. Lampa je ideálna na nočné osvetlenie detskej izby pri zaspávaní, keď sa bežné osvetlenie neodporúča. Lampa nenahradí bežné osvetlenie, je doplnkom pri zaspávaní. Napájanie z batérie - 3 x AA - sú súčasťou balenia. Môžete ho zapnúť a vypnúť veľmi pohodlným spôsobom pomocou efektného reťazového spínača.

Nočné svetielko je perfektné pre každé dieťa, ktoré miluje dinosaury. Triceratops bol známy svojou silou a nápadne veľkým golierom a je jedným z najslávnejších dinosaurov.

Lampa je vybavená efektným reťazovým spínačom pre veľmi jednoduché zasvietenie aj malým dieťaťom. Toto svetielko s motívom dinosaura triceraptosa má vďaka CNC fréze vždy rovnaký tvar (oceníte to pri dvoch deťoch v rovnakej izbe) - ako je znázornené na prezentovanej fotografii. Svetielko je starostlivo vyrezané profesionálnym CNC strojom, nie rezané laserom. Vďaka tomu si môžete byť istí, že hrany nebudú cítiť po spálení. Pri produktoch rezaných laserom sa zvyčajne stretnete s 3 mm tenkou preglejkou. Tu je 6 mm MDF je dvakrát tak silná. Naše svetielka sú natreté profesionálnymi, certifikovanými, hypoalergénnymi akrylovými farbami bez zápachu, ktoré zodpovedajú európskemu štandardu „Toy Safety“.

Parametre:

  • celkový rozmer svetielka: 49 cm x 27,5 cm
  • hĺbka svetielka: 24mm
  • lampička je na batérie: 3 x AA
  • farba svetla: teplá biela (v prípade že chcete studenú bielu - stačí to uviesť do poznámky pri objednávke)
  • celková váha: 1,2 kg
  • materiál: MDF - 6mm
  • čelná strana svetielka je v bielej farbe
  • svetielko je rezané profesionálnym CNC strojom

Opýtať sa otázku

Detské LED svetielko do izby / lampička na stenu - DINO triceratops
Nočné svetielko v tvare dinosaura - model triceratops.
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty