Táto hotová ZOSTAVA obsahuje:

Bavlnený típí stan, hrejivá podložku, drevené tyče, okienko, 2 vankúšiky
+ ZADARMO stabilizátor stanu


Predstavujeme teepee sadu v jemnom sivom vzore s modrým podtónom. Típí doplní prémiový vankúš v tvare delfína. A hneď je oceán v izbe...

Vo vnútri típí stanu sa môže Vaše dieťa hrať, blázniť alebo dokonca si dopriať poobedný spánok (čo nieje výnimkou). Vďaka vankúšom v súprave si môže ľanúť a len tak oddychovať pri obľúbenej knižke či tablete.

Neobyčajný teepee stan teraz môžu mať aj vaše deti. Poskytne im bezpečné zázemie a môže navodiť príjemnú atmosféru v detskej izbe. Stan v tejto farbe je vhodný do každej detskej izby. Necháva priestor vyniknúť detailom. Každý drobec potrebuje svoj vlastný priestor. Je dobré mu ho poskytnúť.

Technické parametre a ďalšie informácie:

  • rozmery základne (podložky) teepee stanu: 110x110 cm
  • celková výška stanu: 160 cm
  • 8 borovicových tyčí - vrátane spojovacieho konektora (spojením vzniknú 4 dlhé tyče 180cm)
  • materál típí stanu: bavlna

Dokonalé vypnutie

Vďaka presnému šitiu, fixácii samotného teepee ku podložke a systému vypnutia tzv. stabilizátoru sa naše teepee stany nikam neposúvajú a držia tvar, nech sa vnútri deje čokoľvek. Veľa výrobcov na tieto detaily zabúda a stany bývajú preto neustále zvesené. S naším stanom sa vám to nestane.

Materiály

Kladieme veľký dôraz na kvalitu materiálov, z ktorých sú vyrobené všetky prvky súpravy teepee stanu. Tu nie je žiadna výnimka. Certifikovaná vysokokvalitná bavlna je mäkká a príjemná na dotyk. Hra v kontakte s takouto látkou poskytuje dieťaťu a rodičom skutočné pohodlie - istotu, že hra je úplne bezpečná. Rám stanu pozostáva z 8 borovicových tyčí, každá po 80 cm - vrátane spojovacieho konektora. Textíliu môžete prať na 30 stupňov.

Hrejivá podložka

Vaše deti budú pekne v teple, pretože podložka do teepee stanu má silnú izolačnú vrstvu, ktorá chráni pred chladom. Navyše, môžete ju presne fixovať ku strieške vďaka šnúrkam v rohoch podložky.

Rozloženie teepee stanu je veľmi jednoduché .

Ukážka inštalácie típí stanu na videu zodpovedá postupu na zloženie tohoto stanu.
Je to náš starší model, ale princíp ostáva rovnaký :-)


 

Opýtať sa otázku

Teepee stan pre deti set 5 komponentov - MODRÉ vlny
Sada obsahuje: stan, podložku, tyče, 2 vankúše, okienko + ZADARMO stabilizátor stanu
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty