Teepee stan pre deti set s príslušenstvom - Ikonická Iskra

cena od:
129,99 €
119,99 €

99,99 € bez DPH
5/5
Varianta produktu
5-10-dni.png

Výber z variantov:


ŠTANDARD:
Teepee stan, hrejivá podložka, drevené tyče, vypínací systém, okienko, 2 vankúšiky (hviezdička a štvorec)

LUXURY: 
Štandard
+ kôš na hračky + girlanda + lapač snov + prepravný obal + ďalšie 2 vankúšiky (obláčik a mesiačik)


Neobyčajný teepee stan teraz môžu mať aj vaše deti. Poskytne im zázemie, priestor na hranie, poobedňajší spánok či úkryt. Stan v tejto farbe je vhodný do každej detskej izby. Necháva priestor vyniknúť detailom. Hneď na prvý pohľad z neho cítite škandinávsku jednoduchosť.

Technické parametre a ďalšie informácie:

  • rozmery základne teepee stanu: 110x110 cm
  • celková výška stanu: 160 cm
  • 8 borovicových tyčí - vrátane spojovacieho konektora (spojením vzniknú 4 dlhé tyče 180cm)
  • materál: bavlna

Naše teepee (típí) stany sú vďaka presnému šitiu, fixácii podložky k tyčiam a fixačným krúžkom pripravené na dokonalé vypnutie.

Dokonalé vypnutie

Vďaka presnému šitiu, fixácii striešky ku podložke stanu a systému vypnutia tyčí pomocou krúžkov sa naše teepee stany nikam neposúvajú a držia tvar, nech sa vnútri deje čokoľvek. Veľa výrobcov na tieto detaily zabúda a stany bývajú preto neustále zvesené. S naším stanom sa vám to nestane.

Materiály

Kladieme veľký dôraz na kvalitu materiálov, z ktorých sú vyrobené všetky prvky súpravy teepee stanu. Tu nie je žiadna výnimka. Certifikovaná vysokokvalitná bavlna je mäkká a príjemná na dotyk. Hra v kontakte s takouto látkou poskytuje dieťaťu a rodičom skutočné pohodlie - istotu, že hra je úplne bezpečná. Rám stanu pozostáva z 8 borovicových tyčí, každá po 80 cm - vrátane spojovacieho konektora. Textíliu môžete prať na 30 stupňov.

Hrejivá podložka

Vaše deti budú pekne v teple, pretože podložka do teepee stanu má silnú izolačnú vrstvu, ktorá chráni pred chladom. Navyše, môžete ju presne fixovať ku strieške vďaka šnúrkam v rohoch podložky.

Trváme na detailoch

Zatváracie okienka či doplnky v rovnakom dizajne - girlandy, koše na hračky, vankúšiky aj lapače snov. Štýlový dizajn, ktorý presne padne do modernej detskej izbičky.

Zábava so súpravou:

Hry teepee sú obľúbené hry detí. Priestor típí stanu a príjemné vzory tkanín poskytujú dieťaťu pohodlie a pocit bezpečia. Vaše dieťa si môže so sebou vziať svoje obľúbené hračky alebo knihy a pomocou doplnkového príslušenstva si môže navodiť príjemnú atmosféru vo vnútri. Deti radi používajú teepee na upokojenie pred spaním. Pohodlný a mäkký paplón, priviazaný k rámu bavlnenými šnúrkami, je stabilným podkladom pre úplne bezpečné hranie a niekedy môže slúžiť ako matrac, na ktorom si môžete zdriemnuť.

Rozloženie teepee stanu je veľmi jednoduché .

Ukážka inštalácie típí stanu na videu zodpovedá postupu na zloženie tohoto stanu.
Je to náš starší model, ale princíp ostáva rovnaký :-)


 

Opýtať sa otázku

Teepee stan pre deti set s príslušenstvom - Ikonická Iskra
Nenapodobiteľná ikona len do výnimočnej izby.
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


Zuzana.štibíková
streda, 10 november 2021
Tomu sa povie paráda. Krásne spracovanie. Naozaj bavlna žiadna umelina. Treba poriadne ožehliť a až vtedy to vyzerá úžasne. Krásne farby aj vankúše. Ten lapač snov je tiež super. Dcéra ho má nad postieľkou. Vrelo odporúčame. Ten stabilizátor naozaj drží stan. Ďakujeme

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty