Manipulačná doska MONTESSORI MINI ako perfektný darček.

To, čo ho odlišuje  túto interaktívnu dosku od ostatných nápadov na darčeky, je jej neuveriteľná schopnosť podporovať vývoj dieťaťa. Akákoľvek činnosť vykonávaná v interakcii s touto manipulačnou doskou (activity board) má mnoho výhod. Nie je to len jedinečný darček, ktorý baví, ale hlavne rozvíja Vaše dieťa :-)

Špecifikácia:

Rozmery dosky: 36,5 x 23 cm
Základ dosky je vyrobený z kvalitnej prírodnej preglejky (hrúbka preglejky 12 mm), vďaka čomu je pevná a šetrná k životnému prostrediu.
Na všetky prvky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu sú použité len certifikované farby.
Manipulačná doska je pevná a ekologická.
Pre detičky od 10 mesiacov.
Senzorická doska rozvíja jemnú motoriku, stimuluje fantáziu a kreativitu, učí sa samostatnosti a podporuje motorickú koordináciu.
Vďaka tejto senzorickej doske si bude každé batoľa:

  • rozvíjať jemnú motoriku
  • stimulovať svoju fantáziu
  • prebúdzať kreativitu
  • naučí sa samostatnosti
  • podporuje motorickú koordináciu

Mini senzorická doska a jej prvky

Na našej montessori senzorickej doske malé ručičky objavia podnety na povzbudenie logického myslenia. Hravé učenie je vhodné pre detičky v útlom veku - od 10 mesiacov.

Očarujúca topánka je prístupný spôsob, ako sa naučiť viazať, klasický zips a suchý podporia kreativitu. Batoľa tiež ocení koleso, skrutku a hodiny s pohybujúcimi sa ručičkami. budú bodkou nad písmenom „i“, ktorého súčasťou je aj Montessori vzdelávacia tabuľa, ktorú sme pripravili. Ako vidíte, aj keď ide o „mini“ verziu - má celkom „maxi“ možnosti!

 

Opýtať sa otázku

Montessori tabuľa (activity board) pre deti - MINI - natur / ružová
36,5 x 23 cm. Senzorická doska rozvíja jemnú motoriku, stimuluje fantáziu a kreativitu, učí samostatnosti a podporuje motorickú koordináciu.
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty