Stan / dodatkový návlek pre domček MeowBaby® s rebríkom JUNIOR, viskózový, ľanový, ružový.

Návlek môžete skombinovať len s piklerovej trojuholníkmi JUNIOR.

Každé dieťa chce mať svoj domček. Tento stan / poťah premení akýkoľvek JUNIOR drevený rebrík od MeowBaby® na domček. Každý stan pre rebrík má sťahovacie šnúrky, takže ho môžete jednoducho nasadiť a zložiť, keď sa z domčeku opäť stane rebrík. Materiál má krásnu textúru a dizajnovú farbu, ktorá sa hodí do izbičky dievčaťa alebo chlapca.

 

Montessori drevený triangel JUNIOR motivuje deti, aby sa prirodzene a vlastným tempom učili pracovať so svojím telom. A teraz je možnosť vytvoriť skvelý úkryt na ďalšie hry.

Špecifikácia:

  • balené v darčekovej krabičke
  • použité materiály sú 70% viskóza a 30% ľan
  • látka je certifikovaná CE

 

Domček s rebríkom do detskej izby je zárukou dobrej zábavy.

Každé dieťa sníva o svojom vlastnom domčeku, kde bude uspávať svojho medvedíka, napodobňovanie ocka, kde bude bábikám podávať čaj alebo čerstvo pripravený džús; napodobňovanie mamy. Teraz vďaka kombinácii rebríka so stanom majú deti nielen ihrisko na aktívne hranie. Domček s rebríkom je ešte väčšia radosť. Jeho optimálna veľkosť sa hodí do veľkosti oboch detských izieb v paneláku a skvele poslúži aj vo väčšej izbe v rodinnom dome. S týmto multifunkčným domčekom sa teraz vaše dieťa bude viac tešiť z každej hry s bábikou alebo plyšovým medvedíkom. A keď vaše dieťa navštívia kamaráti zo škôlky, stane sa ideálnym úkrytom pred dospelými a štartovacou základňou pred cestou do Neverlandu.

 

 

 

Opýtať sa otázku

Ľanový stan / poťah na Piklerovej triangel (drevený trojuholník) JUNIOR - ružový
Dodatkový poťah / návlek na Montessori Piklerovej triangel JUNIOR (trojuholník)
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty