Stabilná konštrukcia, netradičný ale minimalistický SCANDI dizajn.

Stabilná hojdačka je vyrobená z brezovej preglejky odolnej voči vlhkosti a oderu, obojstranne pokrytej melamínovým povlakom. Biele, hladké bočné strany a viditeľné drevené hrany odkazujú svojou jednoduchosťou na škandinávsky minimalizmus. Masívne prevedenie a dizajn robí z našej hojdačky praktický, ale aj estetický doplnok detskej izby.

Naša drevená hojdačka podporí správny motorický rozvoj vášho dieťaťa. Má všestranné využitie - môžete ju použiť ako hojdačku, skrýšu, sedačku, preliezku alebo šmýkačku. Hojdačka (wooden rocker) je vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov, ručne dohladka opracovaná. Drevená hojdačka je vhodná pre deti od 1 do 6 rokov.

Na čo slúži naša hojdačka? Čo to vlastne je?

Používanie tejto montessori hojdačky zlepšuje hrubomotorické schopnosti detí, posilňuje vestibulárny systém - to všetko podľa princípu výchovy Márie Montessori.Drevená hojdačka je multifunkčná hračka pre deti, ktorá podporuje motorický rozvoj. A to všetko robí dieťa nenásilnou a hravou formou.

Dieťa si vďaka nej rozvíja kreativitu, motorické zručnosti.

Špecifikácia:

  • odporúčaná pre deti od chvíle keď vedia sedieť (od 12 meniacov)
  • logo je vyryté do dreva
  • farba: biele boky a hrany sú vo farbe prírodného dreva
  • bezpečné pre deti - certifikované CE
  • materiál: 16mm brezová preglejka - boky pokryté melamínom, naolejované hrany. Tento materiál je ľahký a odolný zároveň. Obrovskou výhodou preglejky je, že na rozdiel od dreva je povrch dosiek pevný a odolný voči oderom a škrabancom (len tak ľahko sa nepoškriabe).

Bezpečnosť:

Postranné úchyty poskytnú istotu aj najmenším deťom, horné úchyty zaisťujú stabilitu hojdačky. Tento najnovší model má úchyty vo forme postranných výrezov, ktoré nevytŕčajú a zaisťujú preto ešte väčšie bezpečie.

Technické parametre:

  • Veľkosť produktu: 85 × 39 x 39 cm. /+- 1 cm
  • Medzera medzi doskami: 14 mm.
  • Nosnosť: 80 kg.
  • Hmotnosť je cca 8 kg.

 

Opýtať sa otázku

Drevený rocker SCANDI - montessori hojdačka ajaBaby
Hojdačka podporí správny motorický rozvoj vášho dieťaťa.
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty