Štýlový puf vyrobený z mäkkej látky. ZAMATOVÉ PREVEDENIE.
Veľkosť akurátnych 60 cm - aj na 3 detské zadky :-)

Tento puf na sedenie (sedák) poskytne pokojné miesto pre trávenie voľného času v detskej izbičke. Exkluzívny ZAMATOVÝ puf je zdobený nápadným lemovaním, vďaka čomu perfektne drží tvar. A bude jedinečnou ozdobou každej detskej izby.

  • Štýlový puf vyrobený z mäkkej zamatovej látky.
  • Ako to voláte? Sedací vak, sedačka, sedák, taburet na sedenie, pufa, alebo skrátene len puf? Nech je názov akýkoľvek, isté je, že si deti zábavu užijú. Takýto puf na sedenie je vhodný nieje do modernej detskej izby, ale aj do izby zariadenej v štýle vintage. Lebo je to veľmi obľúbený a žiadaný produkt.

Vyznačuje sa elegantným dizajnom a perfektnou povrchovou úpravou. Je vyplnený antialergickým molitanom a výnimočne pohodlný, takže sa skvele hodí pre hry na podlahe. Medzi krásnymi farbami z kolekcie Posh Velvet si ľahko vyberte tú ideálnu farbu do izby vášho malého zlatíčka. Tento funkčný dodatok bude výrazným dekoračným prvkom interiéru.

Puf je výborným riešením pre všetky deti, ktoré si radi hrajú na podlahe. Vyčarte s ním útulné miesto pre detskú hru, čítanie knihy, alebo aj pre učenie, tým že ho skombinujete napríklad s baldachýnom. Fantázii sa medze nekladú. Puf bude jedinečnou ozdobou každej detskej izby, ale nielen to. Je to predovšetkým ideálne miesto na hranie a odpočinok.

Technické parametre:

  • priemer sedacieho pufu je 1600 cm
  • výška sedáku je 10 cm
  • povrch: ZAMAT - mäkká tkanina
    poťah zapínaný zipsom je možné sňať a vyprať.
  • vhodné aj pre tie najmenšie deti, ktoré už vedia samé sedieť
  • vyrobené v EÚ

* farba produktu sa môže mierne líšiť v závislosti od nastavenia monitora.

Opýtať sa otázku

VELVET sedací vak / puf 60cm - škorica
Štýlový ZAMATOVÝ puf vyrobený z mäkkej látky. 60 cm
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty