Teepee stan pre deti set - Safari - varianta ŠTANDARD

129,99 €
119,99 €

99,99 € bez DPH
Varianta produktu
5-10-dni.png

Výber z variantov:


ŠTANDARD:
Teepee stan, hrejivá podložka, drevené tyče, stabilizátor, okienko, 2 vankúšiky (trojuhoľník a štvorec)

LUXURY: 
Štandard
+ vnútorné vrecko + kôš na hračky + girlanda + lapač snov + prepravný obal + ďalšie 2 vankúšiky


Neobyčajný teepee stan teraz môžu mať aj vaše deti. Poskytne im zázemie, priestor na hranie, poobedňajší spánok či úkryt. Stan v tejto farbe je vhodný do každej detskej izby. Necháva priestor vyniknúť detailom.

Technické parametre a ďalšie informácie:

  • rozmery základne teepee stanu: 110x110 cm
  • celková výška stanu: 160 cm
  • 8 borovicových tyčí - vrátane spojovacieho konektora (spojením vzniknú 4 dlhé tyče 180cm)
  • materál: bavlna

Naše teepee (típí) stany sú vďaka presnému šitiu, fixácii podložky k tyčiam a fixačným krúžkom pripravené na dokonalé vypnutie.

Dokonalé vypnutie

Vďaka presnému šitiu, fixácii striešky ku podložke stanu a systému vypnutia tyčí pomocou krúžkov sa naše teepee stany nikam neposúvajú a držia tvar, nech sa vnútri deje čokoľvek. Veľa výrobcov na tieto detaily zabúda a stany bývajú preto neustále zvesené. S naším stanom sa vám to nestane.

Materiály

Kladieme veľký dôraz na kvalitu materiálov, z ktorých sú vyrobené všetky prvky súpravy teepee stanu. Tu nie je žiadna výnimka. Certifikovaná vysokokvalitná bavlna je mäkká a príjemná na dotyk. Hra v kontakte s takouto látkou poskytuje dieťaťu a rodičom skutočné pohodlie - istotu, že hra je úplne bezpečná. Rám stanu pozostáva z 8 borovicových tyčí, každá po 80 cm - vrátane spojovacieho konektora. Textíliu môžete prať na 30 stupňov.

Hrejivá podložka

Vaše deti budú pekne v teple, pretože podložka do teepee stanu má silnú izolačnú vrstvu, ktorá chráni pred chladom. Navyše, môžete ju presne fixovať ku strieške vďaka šnúrkam v rohoch podložky.

Trváme na detailoch

Zatváracie okienka či doplnky v rovnakom dizajne - girlandy, koše na hračky, vankúšiky aj lapače snov. Štýlový dizajn, ktorý presne padne do modernej detskej izbičky.

Zábava so súpravou:

Hry teepee sú obľúbené hry detí. Priestor típí stanu a príjemné vzory tkanín poskytujú dieťaťu pohodlie a pocit bezpečia. Vaše dieťa si môže so sebou vziať svoje obľúbené hračky alebo knihy a pomocou doplnkového príslušenstva si môže navodiť príjemnú atmosféru vo vnútri. Deti radi používajú teepee na upokojenie pred spaním. Pohodlný a mäkký paplón, priviazaný k rámu bavlnenými šnúrkami, je stabilným podkladom pre úplne bezpečné hranie a niekedy môže slúžiť ako matrac, na ktorom si môžete zdriemnuť.

Rozloženie teepee stanu je veľmi jednoduché .

Ukážka inštalácie típí stanu na videu zodpovedá postupu na zloženie tohoto stanu.
Je to náš starší model, ale princíp ostáva rovnaký :-)


 

Opýtať sa otázku

Teepee stan pre deti set - Safari - varianta ŠTANDARD
Každý drobec bude nadšený.
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty