Manipulačná doska MONTESSORI MINI ako perfektný darček.

To, čo ho odlišuje  túto interaktívnu dosku od ostatných nápadov na darčeky, je jej neuveriteľná schopnosť podporovať vývoj dieťaťa. Akákoľvek činnosť vykonávaná v interakcii s touto manipulačnou doskou (activity board) má mnoho výhod. Nie je to len jedinečný darček, ktorý baví, ale hlavne rozvíja Vaše dieťa :-)

Špecifikácia:

Rozmery dosky: 36,5 x 23 cm
Farba čelnej strany dosky: jemne sivá / GREY
Základ dosky je vyrobený z kvalitnej prírodnej preglejky (hrúbka preglejky 12 mm), vďaka čomu je pevná a šetrná k životnému prostrediu.
Na všetky prvky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu sú použité len certifikované farby.
Manipulačná doska je pevná a ekologická.
Pre detičky od 10 mesiacov.
Senzorická doska rozvíja jemnú motoriku, stimuluje fantáziu a kreativitu, učí sa samostatnosti a podporuje motorickú koordináciu.
Vďaka tejto senzorickej doske si bude každé batoľa:

  • rozvíjať jemnú motoriku
  • stimulovať svoju fantáziu
  • prebúdzať kreativitu
  • naučí sa samostatnosti
  • podporuje motorickú koordináciu

Mini senzorická doska a jej prvky

Na našej montessori senzorickej doske malé ručičky objavia podnety na povzbudenie logického myslenia. Hravé učenie je vhodné pre detičky v útlom veku - od 10 mesiacov.

Očarujúca topánka je prístupný spôsob, ako sa naučiť viazať, klasický zips a suchý podporia kreativitu. Batoľa tiež ocení koleso, skrutku a hodiny s pohybujúcimi sa ručičkami. budú bodkou nad písmenom „i“, ktorého súčasťou je aj Montessori vzdelávacia tabuľa, ktorú sme pripravili. Ako vidíte, aj keď ide o „mini“ verziu - má celkom „maxi“ možnosti!

 

Opýtať sa otázku

Montessori tabuľa (activity board) pre deti - MINI - GREY / ružová
36,5 x 23 cm. Sivá senzorická doska rozvíja jemnú motoriku, stimuluje fantáziu a kreativitu, učí samostatnosti a podporuje motorickú koordináciu.
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


Natasa.321.mala
piatok, 12 november 2021
Aj my ju máme a nosíme ju prevažne v aute. S manželom často cestujeme z Popradu do BA aj 3x do týždňa a toto malú v aute pekne zabaví. Dcéra má 11 mesiacov. Aj my odporúčame.
Jana.krchnava
štvrtok, 11 november 2021
Dobrý deň, táto doska je úžasná. bála som sa či nebude malá, ale vôbec. Treba myslieť na to že sa s tým budú hrať veľmi malé deti. Moja dcéra má 10 mesiacov a je to ako stvorené. Dá a zavesiť na stenu, ale to som nechcela. Pri tejto veľkosti je to parádne že si dosku môžeme zobrať nielen do obývačky, ale aj na návštevu k babke. Aj v aute má brutálny význam. Už ju máme od Vás asi mesiac a vôbec neomrzela. Odporúčam a ďakujem.

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty