GEOBOARD - náučná doska MONTESSORI.

Dieťa si na našom GEOPLÁNE - GEOBOARDE precvičuje jemnú motoriku. To, čo ho odlišuje túto interaktívnu dosku od ostatných nápadov na darčeky, je jej neuveriteľná schopnosť podporovať vývoj dieťaťa.
Väčšina podobných hier má rozmery len 18 x 18 - naša má seriózny rozmer vhodný nielen na hru, ale hlavne výuku - až 35 x 25 cm. Geoplán je svet geometrie. Deti si môžu precvičovať vytváranie postavy, tvarov, symetrie, podobnosti, uhlov...

Akákoľvek činnosť vykonávaná v interakcii s touto manipulačnou doskou (ageoboard) má mnoho výhod. Nie je to len jedinečný darček, ktorý baví, ale hlavne rozvíja Vaše dieťa :-)

Špecifikácia:

  • Rozmery: 35 x 25 cm
  • Počet stĺpikov: 40 kusov (5 x 8 mm)
  • Materiál: drevená základňa, kovové stĺpiky, doska je pevná a ekologická.
    Farebné gumičky: množstvo: 15 kusov,  farba: mix,  veľkosť: mix
    Pracovné karty: množstvo: 10 kusov, veľkosť kariet: 210 x 297 mm (A4), materiál: zalaminovaný papier

Táto drevená doska s gumičkami rozvíja jemnú motoriku, stimuluje fantáziu a kreativitu a podporuje motorickú koordináciu.

Práca s geoplánom

Práca s geoplánom je založená na upevňovaní farebných gumičiek medzi stĺpiky. Môžete na ňom stavať / konštruovať rôzne geometrické útvary a zároveň sa učiť farby. Geoboard je ľahko použiteľná učebná pomôcka. Rozvíja manuálne a intelektuálne zručnosti dieťaťa. Mottom geoplánu je 'Učenie hrou' :-)

Pre deti, ktoré ešte nevedia reprodukovať daný vzor, ​​je práve odopínanie gumičiek skvelým cvičením podporujúcim rozvoj jemnej motoriky. Deti si precvičia trpezlivosť a presnosť, no hlavne sa zabavia. Geoplán je svet geometrie. Deti su môžu precvičovať vytváranie postavy, tvarov, symetrie, podobnosti, uhlov...

 

Opýtať sa otázku

Geoboard - náučná hra / drevená doska s gumičkami 35 cm - GEOPLÁN
Rozmer: 35cm x 25cm. Geoboard rozvíja jemnú motoriku, stimuluje fantáziu a kreativitu
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty