Drevená balančná doska pre deti MeowBaby® JUNIOR (64x30cm) je alternatívou k "Drevenej balančnej doske pre deti MeowBaby® STANDARD (80x30cm) v klasickej verzii". Menšiu verziu balančnej dosky môžu s radosťou používať aj menšie deti. Drevená balančná doska JUNIOR je ľahšia a šikovnejšia ako klasická, takže je ľahké sa s ňou pohybovať a prenášať ju. Multifunkčnosť balančnej dosky pre deti je jednou z jej najdôležitejších výhod.

Balančná doska, vďaka ktorej si deti zlepšia motorickú koordináciu, precvičia zmysel pre rovnováhu a zlepšia motorické schopnosti. A čo viac, balančná doska bude tiež skvelá ako rocker, tunel, kolíska pre bábiky alebo most pre autá. „Koľko nápadov, toľko možností!“

Balance Board je bezpečný produkt v súlade s predpokladmi slávnej pedagogickej metódy Márie Montessoriovej a so zárukou učenia dieťaťa hrou. Škandinávsky jednoduchý dizajn dosky umožňuje perfektné zapadnutie do každého interiéru.

ŠPECIFIKÁCIA:

  • rozmery: dĺžka: 64 cm, šírka: 30 cm, výška: 11,5 cm hrúbka dosky: 1,5 cm
  • hmotnosť: 1,8 kg
  • maximálna nosnosť 100 kg
  • vyrobené z bukovej preglejky
  • drevo pokryté certifikovaným olejom, ktorý spĺňa normu PN-EN 71-3
  • balančná doska má hladké a neostré hrany

 

Balance Board - balančná doska pre deti

Bezpečnostné pravidlá:

Balančnú dosku používajte iba naboso alebo s protišmykovou obuvou, používajte ho iba na rovnom povrchu, dajte si pozor na prsty a držte ich ďalej od okraja dosky. Je nutné chrániť deti do 6 rokov a vždy dohliadať na ich zábavu. Neskáčte na dosku, v prípade kontaktu produktu s vodou sa uistite, či je produkt suchý aby nedošlo k pošmyknutiu.

Opýtať sa otázku

Drevená balančná doska pre deti MeowBaby® JUNIOR (64x30cm)
Balance Board JUNIOR - veľký vplyv na rozvoj motorických schopností a tvorivosti u detí
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty