Štýlová hojdačka nielen so spevneným sedadlom, ale aj operadlom.

Každý deň úžasná zábava a radosť pre vaše deti. Mierny hojdací pohyb upokojí a zároveň rozveselí každého drobca. Doprajte svojmu dieťaťu tie najkrajšie spomienky.

Vybrať si môžete z niekoľkých farebných variantov.

Hojdanie je jedna z najobľúbenejších zábav väčšiny detí. Už od chvíle, kedy sa dieťa naučí pevne sedieť, môže si užiť radosť z hojdania. Táto hojdačka je bezpečná a pohodlná pre najmenšie deti, ktoré sa ešte nevedia pevne držať na väčšie hojdačke. Hojdačka je zavesená na skrútených 3-prameňových bavlnených lanách s priemerom 1,4 cm. Potom už záleží na Vás, kam hojdačku chcete umiestniť. 

 

Hojdačka je vyrobená z najkvalitnejšieho jemného materiálu typu ZAMAT. Na dotyk príjemná tkanina s nápadným a neopozeraným prešívaním. Bezpečná hojdačka priateľská k deťom a najvyššej kvalite. Táto hojdačka má spevnené sedadlo aj operadlo. Zadný vankúš / operadlo je s roztomilými medvedími ušami a vnútornými vankúšikmi na bokoch pre maximálne pohodlie pri hojdaní. ŠTÝL tejto hojdačke dodáva nápadný masívny strapec na každom konci. Pevné lano zaručuje bezpečnosť nášho dieťaťa. Hrazdy sú vyrobené z masívneho bukového dreva, okrem očividných hodnôt, ktoré k hre patria, bude hojdačka krásnym, dekoratívnym prvkom každej miestnosti, obývačky a kdekoľvek chcete.

Technické informácie:

  • Rozmery sedadla: šírka 24 cm, hĺbka 26 cm, výška 23 cm.
  • Rozmery vnútorné vložky (vankúše): šírka 28 cm, hĺbka 29 cm.
  • 2 bavlnené pevné laná: 2 ks laná, každé dlhé 2,2 m.
  • Materiálu typu ZAMAT.
  • Maximálne zaťaženie hojdačky / nosnosť je 20 kg.

Ďaľšie užitočné informácie:

  • Súčasťou balenia sú 2 kovové kolesá potrebné na zavesenie.
  • Výplň / drevené spevnenie hojdačky sa dá jednoducho vybrať a tak je možné látku hojdačky oprať. Odporúčame prať ručne.
  • Hojdačku môžu používať len deti pod dohľadom dospelej osoby.
  • Vyrobené v EU.

Pozor! Set k uchyteniu hojdačky do stropu nie je súčasťou balenia. Vzhľadom k rôznorodosti požiadaviek na uchytenie, odporúčame si montážne príslušenstvo zakúpiť dodatočne. Hmoždinky a háky na zavesenie je možné zakúpiť skoro v každom hobby obchode - napríklad, Kinekus, Obi, Merkury market.
(niekto potrebuje uchytiť do prekladu, niekto do dreva, alebo tehly...)

Opýtať sa otázku

Detská hojdačka Velvet Swing s operadlom - svetlá mentolová
Celozamatová štýlová hojdačka so spevneným sedadlom, aj operadlom.
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


hrda.natalia
utorok, 14 december 2021
No tak tá je úžasná. Nádherná farba. Ďakujem. Bude to krásny vianočný darček. Objednala som v nedeľu a v pondelok ju odoslali tak v utorok bola domka.

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty