Prevedenie Corduroy - prací KORD - MENČESTER
Aesthetic - prémiová detská mančestrová pohovka

Pohovka, BUNKER, kreslo, ihrisko, SOFA, matrace, PUF, podsedák, chillout zóna - áno toto všetko TO JE.

10 prvkov (z toho dva dvojdielne kusy) zabezpečia MORE zábavy a pohodlia nielen pre jedno dieťa. Súrodenci? Dvojičky? Kamaráti? Žiaden problém - miesta je DOSŤ

 

skladaci penovy bunker sofa premium skladaci penovy bunker sofa premium skladaci penovy bunker sofa premium

Modulárna konštrukcia: Pohovka SOFA premium Corduroy Aesthetic sa skladá z mnohých samostatných prvkov, ktoré možno ľubovoľne kombinovať a konfigurovať. Vďaka tomu majú deti možnosť postaviť si vlastné stavby, ako sú bunkre, domčeky, tunely alebo aj samostatné kreslá, čo podnecuje kreativitu a rozvíja logické myslenie.


Penová detská zostava / pohovka aj bunker v jednom je vynikajúcou voľbou pre rodičov, ktorí chcú svojim ratolestiam vytvoriť jedinečný a pre deti priateľský priestor plný ZÁBAVY a oddychu. Táto mäkká a všestranná pohovka ktorá sa vie v okamihu zmeniť na nedobytný bunker, poteší deti aj dospelých svojim očarujúcim vzhľadom a užívateľským komfortom.

Informácie:

 • Veľká penová zostava je vhodná na stavanie bunkru, ako kreslo, pohovka či konca príležitostný spánok
 • Vhodné pre deti od 2 rokov.
 • Rozkladacia pohovka je stabilná ale pritom mäkká bez ostrýh hrán.
 • Samozrejmosťou je certifikácia: OEKO-TEX Standard 100
 • Všetky časti, aj tie najmenšie majú ZIPS pre jednoduchšiu údržbu.
 • Poťah je možné prať ručne pri 30 °C (alebo na jemnom ručnom programe a nízkych otáčkach)

Parametre:

 • Súprava obsahuje: spolu 10 dielov (2 dvojdielne podsedáky, 2 trojuholníkové operadlá, 2 polvalcové podrúčky, 2 okrúhle vankúše / pufy, 2 štvorcové vankúše)
 • Rozmery zloženej pohovky:
  šírka zloženej pohovky: 160 cm 
  hĺbka 80 cm
 • Materiál: prevedenie prací KORD - MENČESTER
 • Rozmer veľkých rozložených matracov je 160 x 160 cm

 

skladaci penovy bunker sofa premium popis

 

Veľký skladací penový bunker / detské ihrisko / pohovka - SOFA premium

 

Detská pohovka MeowBaby® je neuveriteľne roztomilý a funkčný kus nábytku navrhnutý špeciálne pre tých najmenších. Vyrobené z mäkkej peny, poskytuje pohodlné a bezpečné miesto pre Vaše dieťa na hranie a relax. Jednou z najväčších výhod tejto pohovky je jej poťah príjemne dotyk. Vďaka nej si váš drobec môže užívať mäkký a jemný povrch, ktorý zaisťuje pohodlie pri používaní pohovky.

Poťah sa tiež ľahko čistí, čo je dôležité, pretože vieme, že deti vedia byť niekedy malí umelci. Ale to nie je všetko! Pohovku je možné rozložiť a vytvoriť tak pohodlné 2 lôžka pre Vaše deti. Týmto spôsobom, keď vaše deti cítia potrebu zdriemnuť si alebo má hostí na hranie, môžu pohovku ľahko premeniť na útulný priestor na spanie. Zložená pohovka MeowBaby® vyzerá rovnako pôsobivo ako po rozložení. Jeho estetický dizajn a precízne spracovanie z neho robí atraktívny prvok výzdoby detskej izby. S týmto produktom poskytujete svojmu dieťaťu nielen pohodlie, ale aj štýlové a funkčné riešenie.

Dôležité:

Cena doručenia bude účtovaná 12€ s DPH - vzhľadom na objemný tovar. Pri samotnom objednávaní prosím uprednostnite PLATBU VOPRED. Ďakujeme.

Opýtať sa otázku

Veľký skladací bunker - SOFA premium Corduroy Estetic - BRICK 160 cm
160 cm. Prevedenie Corduroy - prací KORD. Pohovka, BUNKER, kreslo, ihrisko, SOFA, matrace, PUF, podsedák, chillout zóna - áno toto všetko TO JE.
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty