Pripravená penová zostava + svetoružový bazén + 200 kusov guličiek!

EXKLUZÍVNA kombinácia farieb guličiek: babyblue, biela, mäta, pastelovo ružová, pastelovo žltá

Penové zostavy sú ideálne nielen na zábavu, ale sú mimoriadne užitočné aj pri senzorickej integrácii. Keď zábava naberá veľký rozmer! Teraz si môžete vytvoriť ihrisko vo svojom dome! Naše penové bloky stimulujú nielen detskú fantáziu, ale učia aj tvorivému mysleniu.  Jednotlivé prvky môžu byť použité ako pufy alebo sedadlá. 

Celá zostava Vás očarí veľkými možnosťami využitia. Sada štyroch modulov s guličkami sa dá použiť na zábavu, ale aj na cvičenie, na vytvorenie prekážkových dráh alebo priestorových štruktúr. Bazén je naplnený farebnými loptičkami, v závislosti od veku si dieťa pri hre s loptičkami precvičuje motoriku, posilňuje úchop, učí sa farby a rozvíja koordináciu dizajnu a pohybu. Guličky majú perfektne guľatý tvar, takže padnú do detskej ruky.

 

Antialergická polyuretánová pena, ktorá sa použila pri výrobe súpravy, sa vyznačuje nízkou plošnou hmotnosťou, tak môže jednotlivé prvky dieťa samo premiestniť. Jednotlivé bloky sú veľmi ľahké. Vyznačuje sa aj vysokou odolnosťou proti deformácii, čo robí výrobok pre dieťa bezpečným a zároveň mimoriadne praktickým. Všetky prvky súpravy majú odnímateľný poťah, ktorý uľahčuje pranie v práčke a udržuje prekážkovú dráhu čistú.

Vlastnosti:

  • sada sa skladá zo 4 prvkov vrátane bazéna s 200 loptičkami
  • výplň hracej zostavy: polyuretánová pena (certifikovaná Oeko-Tex)
  • poťah: zapínanie na zips, na dotyk mäkký certifikovaný materiál Oeko-Tex (77% bavlna, 23% polyester)
  • poťah je možné prať v práčke na 30 °C
  • priemer loptičiek: 7 cm
  • loptičky sú lesklé, pružné, netoxické, nepraskajú, sú bez zápachu

 

Touto penovou zostavou vytvoríte doslova súkromné hracie centrum u Vás doma. Je veľmi variabilná, pretože jednotlivé bloky môžete presúvať a predkladať a tým zostava bude mať vždy iný tvar.

Tak isto je veľkou výhodou penovej hracej zostavy, že celé hracie centrum môžete rozdeliť na jednotlivé kusy. Zatiaľ, čo penové bloky môžete mať napríklad v detskej herni a suchý bazénik s loptičkami rovno pri posteli v detskej izbe.

Nieje to skvelé?

Rozmery:

  • šírka každého jednotlivého modulu: 45 cm
  • výška najvyššieho modulu: 30 cm
  • dĺžka celej konštrukcie: 95 cm + klin 60 cm + bazén 90 cm
  • rozmer samotného bazéna: 90 x 30 cm

Výrobok je určený pre deti vo veku od 1 rokua môže sa používať iba pod dohľadom dospelej osoby.

Penová hracia súprava je vynikajúcim prvkom vybavenia pre škôlky, škôlky, ihriská, ale predovšetkým vďaka mimoriadne príjemnému dotyku - aj pre detské izby. Jednoduchý a minimalistický dizajn tohto produktu umožňuje, aby sa dokonale hodil do priestoru vášho domova.

Dôležité:

Cena doručenia bude účtovaná 12€ s DPH - vzhľadom na objemný tovar. Pri samotnom objednávaní prosím uprednostnite PLATBU VOPRED. Ďakujeme.

Opýtať sa otázku

Penová hracia zostava so suchým bazénom MeowBaby® model 1039 s guličkami 200 ks
Modulový systém uloženia. Loptičky: babyblue, biela, mäta, pastelovo ružová, pastelovo žltá
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty