VELVET Corduroy / MENČESTER - sada sa skladá zo 3 prvkov. (bez bazénika s guličkami)

Penové zostavy sú ideálne nielen na zábavu, ale sú mimoriadne užitočné aj pri senzorickej integrácii. Keď zábava naberá veľký rozmer! Teraz si môžete vytvoriť ihrisko vo svojom dome! Naše penové bloky stimulujú nielen detskú fantáziu, ale učia aj tvorivému mysleniu. Jednotlivé prvky môžu byť použité ako pufy alebo sedadlá. 

Celá zostava Vás očarí ZAMATOVÝM menčestrom a veľkými možnosťami využitia. Sada troch modulov sa dá použiť na zábavu, ale aj na cvičenie, na vytvorenie prekážkových dráh alebo priestorových štruktúr.

Antialergická polyuretánová pena, ktorá sa použila pri výrobe súpravy, sa vyznačuje nízkou plošnou hmotnosťou, tak môže jednotlivé prvky dieťa samo premiestniť. Jednotlivé bloky sú veľmi ľahké. Vyznačuje sa aj vysokou odolnosťou proti deformácii, čo robí výrobok pre dieťa bezpečným a zároveň mimoriadne praktickým. Všetky prvky súpravy majú odnímateľný poťah, ktorý uľahčuje pranie v práčke a udržuje prekážkovú dráhu čistú.

U nás je možné kúpiť aj hracie zostavy so suchým bazénikom - TU.

Vlastnosti:

  • sada sa skladá z 3 prvkov
  • výplň hracej zostavy: polyuretánová pena (certifikovaná Oeko-Tex)
  • poťah: VELVET / zamat - prevedenie MENČESTER - zapínanie na zips, na dotyk mäkký certifikovaný materiál Oeko-Tex (77% bavlna, 23% polyester)
  • poťah je možné prať v práčke na 30 °C

 

Touto penovou zostavou vytvoríte doslova súkromné hracie centrum u Vás doma. Je veľmi variabilná, pretože jednotlivé bloky môžete presúvať a predkladať a tým zostava bude mať vždy iný tvar.

Tak isto je veľkou výhodou penovej hracej zostavy, že celé hracie centrum môžete rozdeliť na jednotlivé kusy. Časť môžete mať napríklad v detskej herni a a inú časť rovno pri posteli v detskej izbe.

Nieje to skvelé?

Rozmery:

  • šírka každého jednotlivého modulu: 45 cm
  • výška najvyššieho modulu: 35 cm
  • dĺžka celej konštrukcie: 147 cm

Výrobok je určený pre deti vo veku od 1 roku a môže sa používať iba pod dohľadom dospelej osoby.

Penová hracia súprava je vynikajúcim prvkom vybavenia pre škôlky, škôlky, ihriská, ale predovšetkým vďaka mimoriadne príjemnému dotyku - aj pre detské izby. Jednoduchý a minimalistický dizajn tohto produktu umožňuje, aby sa dokonale hodil do priestoru vášho domova.

* farba produktu sa môže mierne líšiť v závislosti od nadstavenia monitora.

Opýtať sa otázku

Penová hracia zostava / 3 bloky na cvičenie - Velvet Corduroy námornícka MODRÁ
Modulový systém uloženia. Set 3 prvkov
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty