Hľadáte tú najlepšiu podložku pre svoje bábätko, ktorá bude spájať detské vzory a farby podporujúce jeho vývoj s bezpečnosťou a kvalitou spracovania?
Táto obojstranná podložka na hranie je tá správna.

Kontrastné prvky podporujú správny vývoj zraku. Čierna a biela farba použitá v hračke sú prvými farbami, ktoré dieťa vidí až do veku 5 mesiacov.

Zrak, hmat a sluch

Podložka obsahuje dve základné, kontrastné farby v podobe čiernych a bielych štvorcov, ktoré si dieťa všimne ako prvé. Sú na nich namaľované veľké prvky, ktoré sú pre dieťa lepšie viditeľné. Okrem toho sa medzi tieto protichodné farby pridali jemné akcenty iných farieb, červenej a žltej, pretože sú to prvé z ďalších farieb, ktoré si dieťa začína všímať, keď sa zrak zostruje. Súčasne s vývojom vášho bábätka mu podložka poskytuje ďalšie podnety pre ďalšie zmysly, pretože pod niektorými štvorčekmi sú prvky, ktoré pri dotyku šuštia alebo vŕzgajú. To vám umožní stimulovať niekoľko zmyslov súčasne: zrak, hmat a sluch. Vďaka tomuto riešeniu máte istotu, že sa vaše dieťa bude správne vyvíjať, čo sa vám v budúcnosti určite vyplatí.

Stimulovanie zraku

Prečo je výber správnej podložky taký dôležitý?

 

Od prvých okamihov života je zrak dieťaťa najmenej vyvinutým zmyslom. Obraz, ktorý vníma, je rozmazaný a bezfarebný. Výskumy ukazujú, že v prvých mesiacoch života najlepšie vidí vo veľkých vzoroch a jasných, kontrastných farebných kombináciách, ako je biela a čierna.

Farebné a detailné obrázky, ktoré vás potešia, splynú do homogénnej, nevýraznej, šedej škvrny pre vášho drobca. Zrak vášho dieťaťa sa vyvíja veľmi intenzívne, aby sa stal hlavným zmyslom, ktorý mu umožňuje objavovať svet. Preto je pre neho ľahšie vidieť jasné kontrasty a výrazné kontúry. Množstvo zrakových podnetov treba prispôsobiť schopnosti dieťaťa ich vnímať, čo ovplyvňuje vhodnú stimuláciu zraku a nervovej sústavy. To má obrovský vplyv na vývoj mozgu dieťaťa.

Parametre:

  • Rozmer celej podložky: 120 x 140 cm
  • Všité 2 knihy stymulujú aj sluchové vnímanie: efekt škrípania a šušťania
  • Prešívanie deky zabraňujúce zachytávaniu materiálu do detskej "pästičky"
  • Zloženie: 45% mikrovlákno + 45% hladký fleece + 5% antialergická netkaná textília + 5% pena (spodná strana je celá z hladkého flisu - možnosť obojstranného použitia)
  • Spôsob čistenia: odporúčame suché čistenie

 

 

Opýtať sa otázku

Kontrastná / čiernobiela BIG hracia podložka 120 x 140 cm (obojstranná)
Kontrastné prvky podporujú správny vývoj zraku. Čierna a biela farba použitá v hračke sú prvými farbami, ktoré dieťa vidí až do veku 5 mesiacov.
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac o spracovaní osobných údajov.


Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Mohli by Vás zaujímať aj tieto produkty